Targi Edukacyjne Festiwal Zawodów w Małopolsce - SAN Kraków

W dniach 22-24 marca 2018 r. w EXPO Kraków odbyły się Targi Edukacyjne Festiwal Zawodów w Małopolsce. Dla szkół i uczelni wyższych była to okazja nie tylko do prezentowania własnych sukcesów, ale również wymiany doświadczeń i nawiązywania współpracy.

SAN Kraków dumnie reprezentowały władze Wydziału Nauk Stosowanych - dr inż. Małgorzata Smolarek oraz dr Monika Jaworska, prof. International Personnel Academy. Nie zabrakło również przedstawicieli samorządu studenckiego.

Zespół SAN Kraków prezentował najnowsze trendy w zarządzaniu - zebrani przy stoisku goście byli szczególnie zainteresowani wyzwaniami, jakie stawia przed współczesnymi menedżerami zmieniająca się gospodarka. Wydarzenie to było doskonałą okazją do zaprezentowania praktycznego wymiaru studiowania w SAN Kraków, gdzie - dzięki ścisłej współpracy z otoczeniem biznesowym - zarządzanie nie jest tylko teorią!

Maturzyści mogli odebrać bezpłatny informator, zawierający między innymi porady dotyczące radzenia sobie ze stresem oraz test sprawdzający efektywność ich systemu nauki.