SAN - 10. miejsce wśród uczelni niepublicznych w Polsce - Ranking Perspektyw 2020

Po raz 21. opublikowany został Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2020. Czasopismo co roku wyłania placówki, które kształcą studentów na najwyższym poziomie. Ranking jest zarazem cenną wskazówką dla młodych ludzi stojących przed wyborem uczelni i kierunku studiów. To także kompendium wiedzy o aktualnym stanie polskiego szkolnictwa wyższego.

W ogłoszonym 17 lipca br. Rankingu Społeczna Akademia Nauk zajęła 10 miejsce w Polsce wśród uczelni niepublicznych.

SAN zajęła również bardzo wysokie miejsca w takich kategoriach rankingowych:

• 5. miejsce wśród uczelni niepublicznych w Polsce w kategorii Programy w języku angielskim
  • 1. miejsce wśród uczelni niepublicznych w Kielcach

Dziękujemy naszym studentom za ścisłą współpracę, ponieważ są to nasze wspólne osiągnięcia!