Jak złożyć dokumenty w czasie pandemii koronawirusa?

Drodzy Kandydaci!

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną w kraju spowodowaną COVID-19 oraz w trosce o Wasze bezpieczeństwo prowadzimy system rezerwacji terminu wizyty. System pozwoli uniknąć kolejek i gromadzenia się interesantów w budynku uczelni, a Wam ułatwi rezerwację terminu złożenia dokumentów w Dziale Rekrutacji. W tym celu należy umówić wizytę telefonicznie (604-573-194) lub mailowo (krakow@san.edu.pl) z podaniem danych, tj. imię, nazwisko, nr telefonu.

Zasady przyjmowania Kandydatów na studia w Dziale Rekrutacji

1. Na wizytę przyjdź bez osoby towarzyszącej. Jeśli Twoja sytuacja wymaga obecności opiekuna lub innej osoby, przed wizytą uprzedź o tym pracownika.
  2. Podczas wizyty miej zakryte usta i zachowaj wymaganą odległość 1,5 m od pracownika.
  3. Przy drzwiach znajdziesz płyn do dezynfekcji rąk, użyj go przy wejściu – nawet jeśli masz założone rękawiczki jednorazowe.
  4. Strefa dla interesantów jest oddzielona od strefy biurowej przesłoną ochronną z pleksi, z opcją możliwości przekazania dokumentów.
  5. Dodatkowo w Twoim zasięgu będzie znajdował się pojemnik przeznaczony na dokumenty, które będziesz zostawiał na uczelni.
  6. Środki piśmiennicze wykorzystywane przez interesantów leżą w specjalnym pojemniku i są dezynfekowane po każdym użyciu.
  7. W Dziale Rekrutacji jednocześnie może przebywać maksymalnie dwóch interesantów. Jeśli wchodząc zobaczysz, że w pomieszczeniu znajduje się już dozwolona liczba osób, zaczekaj przed wejściem. Pamiętaj o zachowaniu bezpiecznej odległości – 1,5 m od innych.
  8. Interesanci, którzy przejawiają objawy chorobowe (np. katar, kaszel, itp.) nie będą obsługiwani.

Jednocześnie przypominamy, że na studia w SAN zapisujecie się poprzez założenie konta rekrutacyjnego na stronie rekrutacja.san.edu.pl.

Etapy rekrutacji znajdziecie w zakładce ZASADY REKRUTACJI, a dokumenty, które musicie ze sobą zabrać w zakładce WYMAGANE DOKUMENTY.

Dział Rekrutacji
ul. Ujastek 1, Budynek "S", klatka B, piętko 3.
tel.: 604-573-194
e-mail: krakow@san.edu.pl