Plan zajęć dla studentów bez możliwości logowania do systemu

Zakładka ta została przygotowana z myślą o Kandydatach na studia SAN w Krakowie.

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje organizacyjne, takie jak organizacja roku akademickiego (harmonogram zjazdów), plany zajęć, kody do zajęć realizowanych w systemie e-learningu z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams, wytyczne do zapisu na język obcy, itp. Materiały dostępne są dla Was bez logowania.

Dostęp do logowania w Strefie Studenta będzie systematycznie przyznawany wszystkim kandydatom, którzy złożyli komplet dokumentów w Biurze Rekrutacji, jednak najważniejsze informacje zebraliśmy w jednym miejscu (dostępy nadawane są od października).

Jeżeli złożyłeś komplet dokumentów, a nie możesz się jeszcze zalogować, prosimy o cierpliwość i skorzystanie z przygotowanych dla Ciebie informacji.

Plan zajęć może być w dalszym ciągu modyfikowany. Ostatnia aktualizacja dla Zarządzanie II stopień semestr 1. z dnia 2.12.2020 r. Ostatnia aktualizacja dla Zarządzanie I stopień semestr 1. z dnia 16.12.2020 r.

Zarządzanie I stopień niestacjonarne sem. I - podział na grupy ćwiczeniowe z Technologii informacyjnych: osoby z nazwiskiem rozpoczynającym się od liter od A do M - grupa 1; osoby z nazwiskiem rozpoczynającym się od liter od N do Z - grupa 2.

Zajęcia dydaktyczne odbywają się według harmonogramu (organizacji roku akademickiego), co oznacza, że w każdym tygodniu i w każdym zjeździe mogą zostać zaplanowane zajęcia.

Kody do zespołów (przedmiotów) w aplikacji Microsoft Teams są uzupełniane.