Komunikat Rektora z dn. 24.04.2020 ws. przedłużenia zawieszenia funkcjonowania uczelni

Szanowni Państwo,

w związku wystąpieniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Wojciecha Murdzka, w dniu 24 kwietnia br. przedłużono zawieszenie funkcjonowania uczelni wyższych w Polsce do dnia 24 maja 2020 r. włącznie.

W okresie przedłużenia zawieszenia zajęć na uczelni, działy administracyjne SAN nie będą przyjmować interesantów. Sprawy należy załatwiać przede wszystkim z wykorzystaniem drogi elektronicznej (e-maile, skany) lub za pomocą kontaktów telefonicznych. Prosimy o ograniczenie korespondencji w formie papierowej do niezbędnego minimum.

O dalszych decyzjach władz Społecznej Akademii Nauk będziemy Państwa informowali na bieżąco.

Prosimy sprawdzać komunikaty na stronie Uczelni:
www.online.san.edu.pl/dla-studenta