Jesteśmy na Litwie w ramach programu Erasmus +

Społeczna Akademia Nauk przywiązuje wagę do szerokiej międzynarodowej współpracy, a Wydział Nauk Stosowanych w Krakowie jest tego doskonałym przykładem. SAN Kraków uczy Studentów z różnych zakątków Europy, ale również z krajów azjatyckich. Naszym podopiecznym umożliwiamy szeroki wachlarz projektów międzynarodowych, w których mogą wziąć udział w ramach wymiany studenckiej.

Jednym z takich programów jest Erasmus +, umożliwiający nie tylko wyjazd za granicę oraz otrzymywanie stypendium, ale również zdobywanie wiedzy i zaliczenie bieżącego semestru na zagranicznych uczelniach. Choć semestr zimowy trwa w najlepsze, władze SAN Kraków nie ustają w przygotowaniach do semestru letniego. Naszym celem jest jak najbliższa międzynarodowa współpraca - zakończona podpisywaniem korzystnych dla Studentów umów.

Tym razem doktor inżynier Małgorzata Smolarek reprezentuje interesy Studentów SAN Kraków na Litwie - na zdjęciu z assoc. prof. Eriką Župerkien z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Kłajpedzkiego.