Komunikat Rektora ws. prowadzenia zajęć w roku akademickim 2020/2021

W ROKU AKADEMICKIM 2020/2021
WRACAMY NA KAMPUS SAN

Zgodnie z rekomendacją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dn. 29 czerwca 2020 r. Społeczna Akademia Nauk przygotowuje, jako formułę podstawową, prowadzenie zajęć dydaktycznych w roku akademickim 2020/2021 w sposób tradycyjny, tj. w siedzibie Uczelni.

Od dnia 10 sierpnia 2020 r. siedziba Filii SAN w Krakowie będzie się mieścić w reprezentacyjnym pałacyku w stylu art déco przy ul. Smoleńsk 14 - minutę spaceru od Kina Kijów, 3 minuty od Wzgórza Wawelskiego

Prowadzenie zajęć w Uczelni będzie uwzględniać wymagania reżimu sanitarnego, określone przepisami prawa o zapobieganiu pandemii koronawirusa.

W celu zapewnienia naszym Studentom i Pracownikom bezpieczeństwa, przewidujemy również prowadzenie w ograniczonym zakresie, części zajęć, w trybie zdalnym.

REKRUTACJA 2020/2021 !!!

Ruszył nabór do poszerzania horyzontów!

Filia Społecznej Akademii Nauk w Krakowie. Zapisz się na studia w 5 prostych krokach. Liczne promocje stałe i czasowe! Sprawdź szczegóły!

Egzaminy dyplomowe 2019/2020

Zarządzenie Rektora z dn. 28.04.2020 ws. przeprowadzania egzaminów dyplomowych 2019/2020

Szanowni Państwo,

W związku z nowym Zarządzeniem Rektora Społecznej Akademii Nauk z siedzibą w Łodzi z dn. 28.04.2020 r. w sprawie przeprowadzania egzaminów dyplomowych z wykorzystaniem technik audio - video, przedstawiamy nowe procedury dyplomowania na rok akademicki 2019/2020.

Szczegóły w Strefie studenta.

Zasady obsługi interesantów (działania Dziekanatu i Biura Rekrutacji) od 25.05.2020 do 30.09.2020

Organizacja obsługi interesantów SAN od dnia 25.05.2020 r. do 30.09.2020 r.

Wizyty interesantów ograniczają się do niezbędnego minimum. Obsługa nadal realizowana jest, o ile to możliwe, wyłącznie w sposób zdalny.

W sprawach wymagających obsługi stacjonarnej (kontaktowej), wizyta musi zostać uprzednio umówiona telefonicznie lub mailowo z podaniem danych, tj. imię, nazwisko, nr telefonu.

Nowość! Otwarte webinaria SAN

Zapraszamy na otwarte webinaria SAN prowadzone przez wykładowców Społecznej Akademii Nauk. Dzięki różnorodnej tematyce każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

KOMUNIKAT WS. KORONAWIRUSA

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, informujemy, że jesteśmy w stałym kontakcie z Państwowym Powiatowym Inspektoratem Sanitarnym w Krakowie.

Władze Społecznej Akademii Nauk, mając na celu bezpieczeństwo całej uczelnianej społeczności, podjęły szczególne środki ostrożności.

Studia licencjackie na kierunku Zarządzanie

Kierunek: Zarządzanie, studia I stopnia (licencjackie – 3-letnie), tryb stacjonarny (dzienny) i niestacjonarny (zaoczny)

Specjalności:

Zarządzanie logistyczne

Zarządzanie nowoczesną organizacją

Specjalizacje:

Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa

Zarządzanie finansami w bankowości i ubezpieczeniach

Rachunkowość w organizacji

Sprzedaż i marketing internetowy

Bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe

Zarządzanie publiczne

Zarządzanie przedsiębiorstwem

Informatyka w zarządzaniu

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Studia magisterskie na kierunku Zarządzanie

Kierunek: Zarządzanie, studia II stopnia (uzupełniające magisterskie – 2-letnie), tryb stacjonarny (dzienny) i niestacjonarny (zaoczny)

Specjalności:

Rachunkowość i zarządzanie finansami w organizacji

Zarządzanie organizacjami

Specjalizacje:

Systemy rachunkowości i instrumenty zarządzania finansowego w przedsiębiorstwie

Bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe

Przedsiębiorczość w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw

Zarządzanie przedsiębiorstwem

Zarządzanie w administracji i sektorze publicznym

Kadry i płace

Leadership w organizacjach

Logistyka w zarządzaniu

e-biznes i profesjonalna komunikacja

SAN Kraków wspiera Fundację Sedeka

Społeczna Akademia Nauk uczestniczyła w pikniku rodzinnym na Piaskach Nowych w Krakowie. SAN wspierała akcję charytatywną na rzecz Wojtka - 10-latka, który od dwóch lat jest w śpiączce. Wspieraliśmy Fundację Sedeka, aby wybudzić Wojtka! Gwiazdą wieczoru była Monika Kuszyńska, była wokalistka Varius Manx.